top of page

FAQ

 • Ödeme ve Teslimat 29.01.2017
  Tabak Kapatma Makinası alımlarında Ödeme nakit yada kredi kartından tek çekim olarak yapılmaktadır. Ödemelerinizi; Havale veya meal order yoluylada gerçekleştirebilirsiniz. Ürün teslimatlarını; İstanbul içi gerek depolarımızdan gerek servislerimiz aracılığı ile sizlere ulaştırıyoruz. şehirler arası teslimatlar belirlenen Kargo Şirketleri,Şehirlerarası Otobüs Firmaları aracılığıyla yapılabilmektedir. Sipariş etmiş olduğunuz Stok ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo firmasına teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 5 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilmektedir. Özel sipariş ürünler için Gencaylar Makina Ürün teslim süresini makina parkur yoğunluğuna göre teslim süresini kendisi belirler,yoğunluk olmaksızın makine üretim süresi 30 iş günüdür;Mücbir sebeplerin, yani doğal afetler, yangın, sel, salgın hastalıklar, savaşlar, askeri darbeler, Taraflar’ın kusuru olmaksızın yetkili makamlar tarafından işin durdurulmasının emredilmiş olması hali vs. gibi Taraflar’ın işbu Sözleşmekapsamındaki yükümlülüklerinin tamamını veya bir kısmını yerine getirmeleriniengelleyen önlenemez nitelikteki olayların meydana gelmesi halinde bu yükümlülükleriyerine getirme süreleri sözkonusu olayların geçerli olduğu süreler kadar uzatılacaktır.Mücbir sebeplerin ortaya çıkması durumunda Taraflar taahhütlerini 30 (otuz) iş günü devam ettirirler. Sözkonusu hallerin 30 (otuz) günden uzun sürmesi halinde Taraflar iyiniyet esasları dâhilinde Sözleşme’nin tadil edilmesine veya devam edilip edilmeyeceğine beraberce karar vereceklerdir. Bu sürenin sonunda sözkonusuolağanüstü hal halen ortadan kalkmamışsa Taraflardan mutabakata vararak5Sözleşme’yi derhal ileriye yönelik olarak tek taraflı ve tazminatsız olarak fesih ederlerancak Sözleşme Tarafların önceden yüklendikleri mali ve ticari yükümlülükler tamamlanıncaya kadar devam eder. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.
 • Ürünler Hakkında 29.01.2017
  Tabak Kapatma Makinaları Ürünlerini nasıl görebilirim ? ürünlerimizi gerek Gencaylar Makina mağazamıza gelerek görebilirsiniz. Bununla ilgili iletişim kısmından bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 • İade ve Değişim 29.01.2017
  Satıcı yalnızca iptali aşağıdaki şekilde kabul edecektir: a) Mallar depodan çıktıktan sonra Alıcı iptal ederse, fatura bedelinin% 20'si tahsil edilecektir. b) Eğer mallar Alıcı ya da Acentesi tarafından ambalajından çıkarıldıysa, mallar geri yüklenemez ve emir iptal edilemez. c) Satıcı, paketlenmiş malları iptal edilen siparişlerden toplamak zorunda kalırsa, ürün başına 55€ + KDV ek bir ücret alınır. d) Alıcı tarafından sipariş edilen özel ekipman özel koşullara tabi olacaktır. Daha fazla ayrıntı için Gencaylar Makina satış ofisimize başvurun. Özel Tabak Kapatma Makinalarında siparişlerde iptal,iptal edilmeyecektir. e) Aşağıdaki banka hesap numaralarına gönderilen ödemelerde alıcı yukardaki bütün hükümleri kabul etmiş sayılır. f) Uyuşmazlık durumlarına, ihtilafların çözümü için görüşmelerden bir sonuç alınamazsaihtilafların halli için İstanbul (Çağlayan) Mahkemesi ve İcra Daireleri yetkilidir. Ancak uyuşmazlıkların mahkemeye intikal etmesi, işin durmasına veya yavaşlamasına nedenteşkil etmez.
 • Fiyat Politikamız 29.01.2017
  Her türlü yayınlanan fiyatlara uymakla birlikte, önceden bildirimde bulunmaksızın Tabak Kapatma Makinaları fiyatları değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Alınan fiyatlar Katma Değer Vergisi hariçtir.

Müşterilerimiz Velinimetimizdir.

tray sealer
bottom of page